Kurs szycia nerki

 

Podczas tych krótkich warsztatów uszyjesz swoją pierwszą saszetkę z paskiem zamykaną na suwak.

 

Kurs szycia nerki

 

Czas: 5h  (1 spotkanie)

Liczba uczestników: 4-6 osób

Cena: 230 PLN 

 

POZIOM ZAAWANSOWANIA:

Kurs dla posiadających podstawy umiejętności krawieckie

 

NOWE TERMINY WKRÓTCE

W skrócie

Ciekawe akcesoria to świetne dopełnienie stylizacji. Na kursie szycia nerki zmierzycie się z uszyciem super wygodnej i poręcznej saszetki. Będzie to dla Was okazja do pracy z grubszym materiałem. Nauczycie się wszywać taśmy nośne, klamry oraz dwusuwakowy zamek. A to jeszcze nie wszystko - Wasza nerka będzie miała też podszewkę. Całkiem sporo nowych umiejętności, prawda? Cały proces szycia przeprowadzimy w oparciu o wyjściowy wykrój. Kurs przeznaczony jest dla osób, które mają podstawowe umiejętności w obsłudze maszyny.

Program kursu:

W pierwszej części kursu opracujemy szablon na nerkę w oparciu o wykrój wyjściowy. Następnie wybierzemy materiał i skroimy z niego nerkę. W dalszej części kursu zajmiemy się szyciem nerki - wszywaniem podszewki oraz zamka dwusuwakowego, doszywaniem taśmy nośnej oraz klamry.

Czego się nauczysz

W czasie Kursu szycia nerki będziesz mieć okazję pracować z grubszymi materiałami oraz akcesoriami pasmanteryjnymi takimi jak zamki dwusuwakowe, taśmy nośne czy klamry. Dowiesz się również jak uszyć wyrób z podszewką. Poznasz również zasady pracy z podstawowym wykrojem.

Co w cenie

W cenie Kursu szycia nerki otrzymasz własne stanowisko pracy z maszyną do szycia oraz wszelkimi akcesoriami krawieckimi. Zapewnimy Ci też wszystkie materiały potrzebne do realizacji kolejnych zadań. Dzięki małym 4-6 osobowym grupom, prowadzący zajęcia będzie mógł poświęcić Ci optymalną ilość czasu. Na miejscu czekać na Ciebie będą też ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski.

Jak się zapisać

Kliknij ZAREZERWUJ i wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy. Najszybciej jak to możliwe poinformujemy Cię o dostępności kursu oraz napiszemy jak sfinalizować rezerwację miejsca.

Nasza pracownia:

Mokotowska 4/6, Warszawa

Instagram #szyciaprzeszycia

Zobacz jak prowadzimy nasze kursy szycia.