Kursy szycia

Dzielimy się naszą pasją

Ważne miejsce w naszym życiu zawodowym stanowi nauka szycia. Od kilku lat uczymy studentów Katedry Mody warszawskiej ASP. Nasze kursy szycia stworzyliśmy, aby dzielić się naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem również z Wami. Chcemy Wam pokazać jak bardzo fajne jest szycie i jak wspaniałą może stać się pasją.

Przygotowaliśmy dla Was kursy szycia o różnorodnej tematyce i zróżnicowanych poziomach zaawansowania. Zapraszamy zarówno tych, którzy nigdy nie siedzieli przed maszyną do szycia, jak i tych z Was, którzy już nieco o szyciu wiedzą. Każdy kurs krawiecki prowadzony jest w małych, kameralnych grupach, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Nauka szycia na maszynie Warszawa - Szycia Przeszycia
Maszyny do szycia w pracowni Szycia Przeszycia Uczą Szycia
Maszyny do szycia

Wybraliśmy dla Was najlepsze maszyny

Sprzedajemy jedynie wyselekcjonowane maszyny do szycia. W naszej ofercie znajdziecie tylko te maszyny, którym ufamy i na których sami pracujemy. Przygotowaliśmy dla Was również wiele akcesoriów do maszyn, w których doborze chętnie Wam pomożemy. Zapisując się na kurs krawiecki, będziecie mieli możliwość przetestować niektóre modele.

Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie przed oraz posprzedażowe. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy Was do kontaktu. Maszyny, które sprzedajemy, pochodzą bezpośrednio od oficjalnych polskich importerów i objęte są pełną gwarancją producenta. Zapewniamy Wam też błyskawiczną i darmową wysyłkę

Kursy szycia i sprzedaż maszyn do szycia Warszawa
Wzorcownia

Pomagamy Wam realizować Wasze pomysły

Jesteśmy absolutnie profesjonalni we wszystkim, co dotyczy produkcji ubioru. Potrafimy wnikliwie słuchać i wiemy, jak to przełożyć na realizację projektu. Zapewniamy pełne doradztwo oraz kompleksową realizację Waszych projektów. Fascynuje nas szczególnie to, co w modzie dotyczy rzemiosła.

Modowa kuchnia to miejsce, w którym spędzamy czas najchętniej. Współpracujemy ze znanymi polskimi markami (Simple, Lous, Bynamesakke, RISK made In Warsaw), projektantami (Teresa Rosati, Joanna Klimas, Zuza Wychowaniec, Zosia Chylak) i teatrami (Teatr Roma, Teatr Nowy w Warszawie).

NASZ ZESPÓŁ

Agnieszka Kacperska-Gałązka - Właścicielka pracowni Szycia Przeszycia

Agnieszka Kacperska – Gałązka

Technolog odzieży. Ukończyła kulturoznawstwo na UAM w Poznaniu, gdzie przyglądała się modzie w ujęciu kulturowym. Twórczyni wzorcowni Szycia Przeszycia współpracującej ze znanymi polskimi projektantami i kostiumografami. Swoją krawiecką pasję i umiejętności konsekwentnie rozwija od kilkunastu lat.

Prowadzi zajęcia na Katedrze Mody warszawskiej ASP, gdzie wspomaga studentów w realizacji projektów eksperymentalnych przede wszystkim opartych o modelowanie przestrzenne. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą. Nie boi się trudnych pytań i nowych wyzwań.

Justyna Chruślicka

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Przygodę z krawiectwem rozpoczęła ponad piętnaście lat temu od szycia rekonstrukcji strojów historycznych (jej replika sukni scenicznej Heleny Modrzejewskiej znajduje się na stałej ekspozycji w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce).

Laureatka licznych konkursów kostiumograficznych (m.in. finalistka „Konkursu o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala”), współpracująca z teatrami w wielu miastach Polski. Aktualnie dynamicznie i konsekwentnie rozwija swoją markę autorskich toreb i akcesoriów – Just Catch Handmade.

Justyna Chruślicka Szkoła szycia w Warszawie

Nasza firma

Szycia Przeszycia

Agnieszka Kacperska-Gałązka

Mokotowska 4/6, 00-641 Warszawa

NIP 834 175 15 62