Kursy szycia

 

Kurs szycia dla początkujących

Kurs przeznaczony dla osób, które nigdy nie siedziały przy maszynie, a bardzo chciałyby nauczyć się szyć. 

Kurs kroju i szycia

Rozbudowany, trwający 40 godzin kurs, na którym od podstaw nauczysz się obsługi maszyny, podstaw szycia oraz modelowania odzieży.

SzYjemy Z BURDĄ

Kurs dla tych, którzy wiedzą już nieco o szyciu i chcą nauczyć się jak korzystać z wykrojów dołączonych do Burdy.

Kurs szycia dla średnio zaawansowanych

Jeśli umiesz obsługiwać maszynę i trochę już szyjesz, a chcesz rozwijać swoje umiejętności, jest to kurs dla Ciebie.

KURS SZYCIA DZIANIN

Uszyjesz z nami swoją pierwszą bluzę i spodnie dresowe, poznając nowe techniki krawieckie oraz zasady pracy z dzianiną.

akcesoria i ubranka dziecięce

Stworzysz z nami własne akcesoria i ubranka dla swoich pociech. Zaczniemy od bazowych elementów , które wprowadzą Cię w sztukę tworzenia dla dzieciaczków.

O kursach szycia

Jeśli tu jesteście, to znaczy, że interesuje Was szycie.

 

Właśnie dla Was przygotowaliśmy kursy szycia o różnorodnej tematyce i zróżnicowanych poziomach zaawansowania. Znajdzie się coś dla tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z maszyną do szycia, jak i tych, którzy już sobie całkiem nieźle radzą w krawieckim świecie, ale chcieliby się dalej rozwijać.

Przede wszystkim chcemy Wam pokazać jak bardzo fajne jest szycie. Przyjdźcie do nas – zrobimy wszystko, żeby pomóc Wam tego bakcyla rozwinąć. Przekażemy Wam niezbędną wiedzę i umiejętności. Pod naszym okiem stworzycie swoje pierwsze wyroby odzieżowe. To czego nauczycie się z nami, pozwoli Wam samodzielnie szyć i rozwijać się we własnym zakresie.

To wszystko w miłej, kameralnej atmosferze (max 5 osób w grupie), pod okiem doświadczonych nauczycieli akademickich. Dzięki małym grupom nasi instruktorzy znajdą czas, żeby odpowiedzieć na każde Wasze pytanie i rozwiać każdą waszą szyciową wątpliwość i poświęcić optymalną ilość uwagi każdemu z Was.

Nasze kursy szycia odbywają się w centrum Warszawy przy ul. Mokotowskiej 4/6 (100 m od Metra Politechnika) w pracowni, która na co dzień jest profesjonalną wzorcownią. Dla Waszego komfortu przygotowaliśmy różne terminy i godziny prowadzenia kursów. Znajdziecie kursy poranne, wieczorne oraz weekendowe. Pomożemy Wam rozpocząć wspaniałą przygodę z szyciem.  Zapraszamy 🙂

Instagram #szyciaprzeszycia

Zobacz jak prowadzimy nasze kursy szycia.