Wykroje odzieżowe

Przygotowaliśmy dla Was wykroje odzieżowe w dwóch wersjach – do pobrania i samodzielnego druku (format A4 + A0 oraz w wersji papierowej (format A0). Kupując wykrój otrzymasz link do zestawu materiałów, których listę znajdziesz poniżej.

WYKRÓJ W WERSJI DO POBRANIA:

1. Dwa pliki PDF z wykrojami

Jeden w formacie A0 (gotowy do wydruku w całości na ploterze) oraz drugi, podzielony na strony w formacie A4, do wydruku na domowej drukarce oraz samodzielnego montażu. Do formatu A4 dołączona będzie instrukcja złożenia. Zrobisz to bardzo szybko w warunkach domowych, a potrzebna Ci będzie jedynie taśma klejąca lub klej biurowy

2. Instrukcja szycia

Instrukcja szycia danego ubrania, dzięki której krok po kroku będziesz w stanie wykonać ubranie samodzielnie. W instrukcji znajdziesz również niezbędne rysunki i tabele oraz informacje pomocne w doborze tkaniny.

WYKRÓJ W WERSJI PAPIEROWEJ:

1. Wydrukowany wykrój w formacie A0

Wykrój zapakowany jest w kartonową kopertę, dzięki czemu dojedzie do Was bezpiecznie. Dzięki kopercie możecie go także wygodnie przechowywać. Wykrój w takiej formie wyślemy do Was przesyłką kurierską lub do paczkomatu.

2. Instrukcja szycia

Wydrukowana instrukcja szycia danego ubrania, dzięki której krok po kroku będziesz w stanie wykonać ubranie samodzielnie. W instrukcji znajdziesz również niezbędne rysunki i tabele oraz informacje pomocne w doborze tkaniny.

Dlaczego warto

Dwa formaty wydruku

Kupując wykrój w wersji elektronicznej, sami decydujecie, w jakim formacie chcecie wydrukować wykrój. Po zakupie możecie pobrać format A0 do wydruku na ploterze lub A4 gotowy do wydruku na domowej drukarce.

Instrukcja szycia

Razem z wykrojem otrzymacie szczegółową instrukcję szycia ubrania wraz z rysunkami, tabelą rozmiarów, informacją na temat doboru tkanin oraz słowniczkiem najważniejszych pojęć.

Wersja papierowa

Macie możliwość zakupu wersji papierowej wykroju w formacie A0, która jest gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Wykrój papierowy wyślemy Wam przesyłką kurierską.

Sukienki

Bluzki i koszule

Spodnie

Spódnice

Kto tworzy nasze wykroje

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu konstrukcji i prototypów odzieżowych dla najważniejszych polskich twórców odzieży. Do tej pory pracownia Szycia Przeszycia współpracowała z takimi markami, projektantami i teatrami jak: Simple, Lous, ByNameSake, RISK made In Warsaw, Teresa Rosati, Joanna Klimas, Zuza Wychowaniec, Zosia Chylak, Teatr Roma czy Teatr Nowy w Warszawie. Członkowie naszego zespołu oprócz tego zajmują się pracą dydaktyczną, ucząc konstrukcji i krawiectwa studentów Katedry Mody warszawskiej ASP oraz Politechniki Warszawskiej.

Instagram #szyciaprzeszycia

Zobacz jak prowadzimy nasze kursy szycia.