Akcesoria i ubranka dziecięce

Kurs dla osób, które chciałyby nauczyć się szyć samodzielnie dla swoich maluchów. Z wyjątkowych materiałów uszyjemy przytulny kocyk, zabawki sensoryczne oraz własny ciuszek.

Kurs szycia akcesoriów i ubranek dziecięcych

Czas: 16h  (4 spotkania po 4h)

Liczba uczestników: 4-6 osób

Cena: 620 PLN

Najbliższy kurs:

INFO WKRÓTCE

W skrócie

Na kurs szycia akcesoriów i ubranek dziecięcych zapraszamy wszystkie mamy, przyszłe mamy oraz ciocie i babcie, które chcą nauczyć się podstaw szycia dla maluszków. Zaczniemy od bazowych elementów jak kocyk czy zabawki sensoryczne, które wprowadzą Cię w sztukę tworzenia dla dzieciaczków. Na koniec stworzysz z nami pierwsze własne ubranko dla swoich pociech. W cenę kursu wliczone są wszystkie potrzebne materiały.

Program kursu:

 

SPOTKANIE I: KOCYK DLA MALUSZKA

·        zapoznajemy się z materiałami dla maluszków

·        szyjemy przytulny kocyk

SPOTKANIE II: ZABAWKA SENSORYCZNA

·        projektujemy wzory zabawek

·        opracowujemy szablony

·        szyjemy zabawkę

SPOTKANIE III + IV: KREŚLENIE I SZYCIE UBRANKA (BLUZY LUB SPODNI LUB SPÓDNICZKI)

·        wybieramy ubranko, które chcemy szyć (bluzę, spodnie lub spódniczkę)

·        tworzymy i dopasowujemy szablony

·        kroimy

·        szyjemy ubranko

Czego się nauczysz

Uszyjesz swoje pierwsze wyroby, z którymi wrócisz do domu. Nauczysz się samodzielnie wykonywać akcesoria i podstawowe elementy dziecięcej garderoby. Otrzymasz też od nas gotowe szablony, dzięki którym będziesz móc dowolnie powielać w domu uszyte na kursie przedmioty.

Co w cenie

W cenie kursu szycia akcesoriów i ubranek dziecięcych otrzymasz własne stanowisko pracy z maszyną do szycia oraz wszelkimi akcesoriami krawieckimi. Zapewnimy Ci też tkaniny potrzebne do realizacji kolejnych zadań. Dzięki małym grupom, prowadzący zajęcia będzie mógł poświęcić Ci optymalną ilość czasu. Na miejscu czekać na Ciebie będą też ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski.

 

Jak się zapisać

Kliknij ZAREZERWUJ i wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy. Najszybciej jak to możliwe poinformujemy Cię o dostępności kursu oraz napiszemy jak sfinalizować rezerwację miejsca.

Nasze pracownie:

Mokotowska 4/6, Warszawa

Instagram #szyciaprzeszycia

Zobacz jak prowadzimy nasze kursy szycia.