Otwarte warsztaty szycia

 

Czterogodzinne warsztaty, podczas których sami wybieracie dowolne zadanie i wykonujecie je pod okiem instruktorki w kameralnej grupie i twórczej atmosferze.

 

Otwarte warsztaty szycia

Czas: 4h  

Liczba uczestników: 4-6 osób

Cena: 150 PLN

 

POZIOM ZAAWANSOWANIA:

Kurs dla posiadających podstawy umiejętności krawieckie

 

LIPIEC:

START: 6.07 (SB) 17.00-21.00

START: 7.07 (ND) 17.00-21.00

SIERPIEŃ:

START: 16.08 (PT) 10.00-14.00

W skrócie

Otwarte warsztaty szycia to 4 godzinne spotkanie podczas którego każda z uczestniczek sama wybiera zadanie, na  którym chciałaby się skupić. Instruktorka prowadzi uczestniczki przez proces realizacji, doradza oraz pomaga rozwiązywać problemy. Każda z uczestniczek otrzyma własne stanowisko wyposażone w maszynę do szycia oraz dostęp do stołu krojczego oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów i narzędzi. Warsztat przeznaczony dla osób, które ukończyły Kurs szycia dla początkujących lub Kurs kroju i szycia albo posiadają już elementarne umiejętności krawieckie.

Dla kogo

Warsztat dla osób, które posiadają już podstawowe umiejętności szycia i w kreatywnej atmosferze, pod okiem profesjonalnej instruktorki chciałyby realizować swoje własne szyciowe pomysły. Koniecznie zapisz się na Otwarte warsztaty szycia jeśli:

  • masz pomysł na ciekawy lub niestandardowy projekt, ale nie wiesz jak się się za niego zabrać
  • brakuje Ci odwagi do samodzielnej pracy nad modyfikacją wykrojów pod Twoje indywidualne potrzeby
  • zaczęłaś już coś szyć, ale utknęłaś na jakiejś skomplikowanej operacji
  • narzekasz na warunki do krojenia tkanin w swoim domu
  • chciałabyś mieć możliwość bieżącej konsultacji z instruktorką lub innymi uczestniczkami warsztatu

Co w cenie

W cenie Otwartych warsztatów szycia otrzymasz własne stanowisko pracy z maszyną do szycia, dostęp do stołu krojczego oraz wszelkich akcesoriów i narzędzi. Dzięki małym 4-6 osobowym grupom, prowadząca zajęcia będzie mógła poświęcić Ci optymalną ilość czasu. Na miejscu czekać na Ciebie będą też ciepłe i zimne napoje oraz drobne przekąski.

Jak się zapisać

Kliknij ZAREZERWUJ i wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy. Najszybciej jak to możliwe poinformujemy Cię o dostępności kursu oraz napiszemy jak sfinalizować rezerwację miejsca.

Adres pracowni:

Mokotowska 4/6, Warszawa

 

Instagram #szyciaprzeszycia

Zobacz jak prowadzimy nasze kursy szycia.