Kurs szycia online

Internetowy kurs szycia

 

Jest nam bardzo miło podzielić się z Wami tą nowiną: nasz kurs szycia online jest już dostępny. Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które nigdy nie szyły lub dopiero zaczynają i chciałyby uporządkować swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności. Wiemy też, że nie wszyscy z Was mogą przyjechać do nas na jeden ze stacjonarnych kursów szycia. Kurs szycia online jest przygotowany tak, żebyście mogli uczyć się w domu, nie tracąc nic, jeśli chodzi o jakość i poziom zdobywanej wiedzy.

Kurs szycia na maszynie online to prawie 6 godzin materiału video. Każde zagadnienie jest tłumaczone bardzo dokładnie, a każdy szczegóły przedstawione są na zbliżeniach. Dodatkowo możecie pobrać dołączone zdjęcia i rysunki. Wykupując kurs otrzymujecie dostęp na zawsze. Oznacza to, że możecie wracać do każdej lekcji dowolną ilość razy.

 

Poznaj dobre praktyki szycia

Kurs szycia podzielony jest na 4 moduły i 9 lekcji. Pierwszy moduł dotyczy podstawowych zagadnień, które powinniście poznać zanim zaczniecie szyć. Dowiecie się czego potrzebujecie do szycia, jak skompletować przybornik krawiecki oraz jak przygotować maszynę do szycia. Drugi moduł wprowadzi was powoli w świat szycia. Poznacie różne rodzaje szwów i ściegów. Dowiecie się kiedy je stosować i czym się różnią. Wykonacie kilka ćwiczeń, które pomogą Wam wyrobić sobie sprawność krawiecką. W module trzecim zapoznacie się z podstawami konstrukcji odzieżowej. Wspólnie wykonamy szablon i formę prostej torby, a następnie wykorzystacie zdobyte umiejętności z poprzednich modułów podczas szycia torby na podstawie wykonanego szablonu i formy. W czwartym module internetowego kursu szycia przystąpimy do konstruowania i szycia spódnicy na Wasz wymiar. To będzie Wasze pierwsze samodzielnie skonstruowane i uszyte ubranie idealnie dopasowane do Waszej sylwetki.

Przygotowanie maszyny do szycia

Warto dodać, że w naszej ofercie dostępny jest voucher na kurs szycia.