Kurs szycia online

Internetowy kurs szycia

 

Jest nam bardzo miło podzielić się z Wami tą nowiną: nasz kurs szycia online jest już dostępny. Kurs stworzyliśmy z myślą o osobach, które nigdy nie szyły lub dopiero zaczynają i chciałyby uporządkować swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności. Wiemy też, że nie wszyscy z Was mogą przyjechać do nas na jeden ze stacjonarnych kursów szycia. Kurs szycia online jest przygotowany tak, żebyście mogli uczyć się w domu, nie tracąc nic, jeśli chodzi o jakość i poziom zdobywanej wiedzy.

Kurs szycia na maszynie online to prawie 6 godzin materiału video. Każde zagadnienie jest tłumaczone bardzo dokładnie, a każdy szczegóły przedstawione są na zbliżeniach. Dodatkowo możecie pobrać dołączone zdjęcia i rysunki. Wykupując kurs otrzymujecie dostęp na zawsze. Oznacza to, że możecie wracać do każdej lekcji dowolną ilość razy.

 

Poznaj dobre praktyki szycia

Kurs szycia podzielony jest na 4 moduły i 9 lekcji. Pierwszy moduł dotyczy podstawowych zagadnień, które powinniście poznać zanim zaczniecie szyć. Dowiecie się czego potrzebujecie do szycia, jak skompletować przybornik krawiecki oraz jak przygotować maszynę do szycia. Drugi moduł wprowadzi was powoli w świat szycia. Poznacie różne rodzaje szwów i ściegów. Dowiecie się kiedy je stosować i czym się różnią. Wykonacie kilka ćwiczeń, które pomogą Wam wyrobić sobie sprawność krawiecką. W module trzecim zapoznacie się z podstawami konstrukcji odzieżowej. Wspólnie wykonamy szablon i formę prostej torby, a następnie wykorzystacie zdobyte umiejętności z poprzednich modułów podczas szycia torby na podstawie wykonanego szablonu i formy. W czwartym module internetowego kursu szycia przystąpimy do konstruowania i szycia spódnicy na Wasz wymiar. To będzie Wasze pierwsze samodzielnie skonstruowane i uszyte ubranie idealnie dopasowane do Waszej sylwetki.

Przygotowanie maszyny do szycia

Warto dodać, że w naszej ofercie dostępny jest voucher na kurs szycia.

Kurs szycia online

Czego się nauczysz

Lista lekcji:

 

LEKCJA 1: Przybornik krawiecki (7 min)

LEKCJA 2: Maszyna do szycia (11 min)

LEKCJA 3: Pierwsze kroki (17 min)

LEKCJA 4: Szwy (38 min)

LEKCJA 5: Ściegi (15 min)

LEKCJA 6: Konstrukcja torby (41 min)

LEKCJA 7: Szycie torby (62 min)

LEKCJA 8: Konstrukcja spódnicy (64 min)

LEKCJA 9: Szycie spódnicy (90 min)

O kursie

 

Kurs szycia online przeznaczony jest dla początkujących, ale także osób, które nigdy nie siedziały przy maszynie. Ten prawie 6 godzinny kurs to świetny wstęp do pięknej przygody, jaką jest szycie. Razem z nami nauczysz się jak przygotować maszynę do szycia, jak wykonać pierwsze przeszycie, poznasz szeroką gamę szwów i ściegów.  Dowiesz się jakie niespodzianki mogą na Ciebie czekać i jak radzić sobie z szyciowymi problemami.  Również wspólnie skonstruujemy i uszyjemy prostą torbę, a następnie przejdziemy do konstrukcji i szycia spódnicy. Wszystkie czynności są szczegółowo objaśniane i przedstawione na zbliżeniach. Kurs podzielony jest na 9 lekcji, do których możesz wracać dowolną ilość razy.

Co otrzymasz

Dostęp na zawsze

Wykupując kurs  otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich zawartych w nim treści

Możliwość powtórek

Możesz odtwarzać kurs dowolną ilość razy i wracać do wybranych treści

Materiały do pobrania

Do kursu dołączone są materiały dydaktyczne do pobrania

Prawie 6 godzin kursu

W cenie kursu otrzymasz niemal 6 godzin cennej krawieckiej wiedzy

Zobacz fragment kursu

LEKCJA 2: Jak przygotować maszynę do szycia

 

O prowadzącej

Cześć, mam na imię Agnieszka i poprowadzę dla Was ten kurs. Od 10 lat uczę studentów Katedry Mody warszawskiej ASP podstaw krawiectwa i konstrukcji eksperymentalnej oraz prowadzę zajęcia krawieckie na Politechnice Warszawskiej. Przez wiele lat prowadziłam wzorcownię, w której przygotowywałam wzory i prototypy dla największych polskich projektantów oraz teatrów. Stworzyłam również szkołę Szycia Przeszycia, gdzie razem z moim zespołem wprowadzamy Was w tajniki szycia. Dla wielu osób, z którymi spotkaliśmy się w naszej szkole, szycie stało się ogromną pasją. Z myślą o tych, którzy mieszkają poza Warszawą lub po prostu wolą uczyć się przed ekranem, stworzyłam pełnowartościowy kurs szycia online. Bardzo serdecznie zapraszam Was do wzięcia udziału w kursie.